Női NB1 A – Hírek és versenynaptár

2022.12.02.
Küzdős meccsen lett meg a harmadik győzelem!

Igazi szünet utáni rangadót láthattak a szigetszentmiklósi szurkolók, annak minden jó és rossz oldalával együtt.

2022.11.28.
Ama a német válogatottban!

A válogatott szümet nem csak U20-as játékosainknak, hanem német idegenlégiósunknak, Ama Degbeonnak is sűrűn telt.

2022.11.24.
Csak új impulzus kell és vissza lehet szerezni az élvezetet a játékban – interjú Katona Szidóniával

A közel 10 pontot átlagoló Katona Szidóniával beszélgettünk az idei évad tapasztalatairól.

2022.11.21.
U20-as válogatottban a KOSOK!

A keretbe női NB1 A-s csapatunk két fiatal játékosa, Takács Dorina, és Zsámár Panna is meghívót kapott.

2022.11.12.
Megvan a második győzelem!!!

Küzdős meccsen meglett zsinórban a második győzelmünk is!

2022.11.08.
Szombaton a TFSE következik!

Szombaton 18 órától a Városmajorban, a TFSE otthonában lépünk pályára!

Mérkőzés Dátum Helyszín Eredmény
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—DVTK-Hun-Therm 2022. 09. 25. vasárnap 18.30 Városi Sportcsarnok 63-87
Ludovika Csata—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 09. 28. szerda 18.30 Ludovika 64-60
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—SERCO UNI Győr 2022. 10. 2. vasárnap 18.00 Városi Sportcsarnok 56-92
Atomerőmű KSC Szekszárd—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 10. 8. szombat 18.00 Szekszárdi Sportcsarnok 98-52
SOPRON BASKET—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 10. 14. péntek 18.00 Novomatic Aréna 61-41
NKA Universitas PEAC—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 10. 22. szombat 18.00 Lauber Dezső Sportcsarnok 78-67
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—E.ON ELTE BEAC 2022. 10. 30. vasárnap 18.30 Városi Sportcsarnok
VBW CEKK Cegléd—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 11. 5. szombat 18.00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
TFSE-MTK—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 11. 12. szombat 18.0 MTK Kosárlabda Csarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—PINKK Pécsi 424 2022. 12. 2. péntek 18.00 Városi Sportcsarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—Vasas Akadémia 2022. 12. 11. vasárnap 18.00 Városi Sportcsarnok
DVTK-Hun-Therm—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2022. 12. 17. szombat 18.30 DVTK Aréna
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—Ludovika Csata 2022. 12. 23. péntek 18.00 Városi Sportcsarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—Atomerőmű KSC Szekszárd 2023. 01. 8. vasárnap 18.30 Városi Sportcsarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—SOPRON BASKET 2023. 01. 14. szombat 18.00 Városi Sportcsarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—NKA Universitas PEAC 2023. 01. 22. vasárnap 18.30 Városi Sportcsarnok
E.ON ELTE BEAC—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2023. 01. 28. szombat 18.00 Gabányi Sportcsarnok
SERCO UNI Győr—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2023. 02. 16. csütörtök 18.00 Széchenyi István Egyetemi Csarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—VBW CEKK Cegléd 2023. 02. 19. vasárnap 18.00 Városi Sportcsarnok
BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós—TFSE-MTK 2023. 02. 26. vasárnap 18.00 Városi Sportcsarnok
PINKK Pécsi 424—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2023. 03. 4. szombat 18.30 Kozármislenyi Sportcsarnok
Vasas Akadémia—BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 2023. 03. 18. szombat 18.00 Pasaréti Sportcentrum