Felnőtt versenynaptár 2020/21

HazaiVendégBajnokságDátumIdőpontHelyszínEredmény
BKG-Prima AkadémiaVasas Akadémia II.Női NB1B Piros csoport2020.09.2718:45Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok69-47
Salgótarjáni KSEBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.10.0218:00Salgótarjáni Városi Sportcsarnok74-72
Szombathelyi EgyetemBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2020.10.0316:00ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok96-38
Csata Diáksport EgyesületBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2020.10.0414:00Csata utcai Általános Iskola55-74
RKA PécsBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.10.1017:30Nemzeti Kosárlabda Akadémia76-84
PINKK-PVSK U23BKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2020.10.1116:00PTE-ÁOK Mozgástani Intézet55-73
BKG-Prima AkadémiaKecskeméti KCNői NB1B Zöld csoport2020.10.1115:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok61-66
BKG-Prima AkadémiaGödi SENB2 Közép A csoport2020.10.1119:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok70-83
BKG-Prima Akadémia U23Józsefvárosi KCNB2 Közép B csoport2020.10.1117:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok59-80
BKG-Prima AkadémiaMAFCFérfi NB1B Piros csoport2020.10.1518:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok95-67
TF-BPBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.10.1718:30Sport 11 Sportcentrum73-97
BKG-Prima AkadémiaBUDAFOKNB2 Közép A csoport2020.10.1818:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok59-86
BKG-Prima Akadémia U23BUDAFOK II.NB2 Közép B csoport2020.10.1816:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok52-78
Atomerőmű KSC Szekszárd IIBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2020.10.2419:15Szekszárd Városi Sportcsarnok47-77
Szentendrei KSEBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.10.2418:00Leányfalui Móricz Zsigmond Általános IskolaElmaradt
Zsíros Akadémia KőbányaBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2020.10.2515:00Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok102-51
BKG-Prima AkadémiaNagykőrösi Sólymok KEFérfi NB1B Piros csoport2020.10.2518:30Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok90-57
Kandó FSCBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2020.10.2519:30Lónyay Református Gimnázium65-49
Bajai Bácska FKEBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.10.3018:00Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja79-86
BKG-Prima AkadémiaAJKANői NB1B Piros csoport2020.10.3116:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok76-69(OT)
BKG-Prima AkadémiaDávid Kornél KANői NB1B Zöld csoport2020.10.3119:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok58-72
BKG-Prima Akadémia U23PSK-CsepelNB2 Közép B csoport2020.11.0718:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok42-101
BKG-Prima AkadémiaRADOBASKETNői NB1B Piros csoport2020.11.0815:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok94-70
Szolnoki MÁV SportegyesületBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2020.11.0815:00B. Nagy Pál Sportcsarnok68-56
BKG-Prima AkadémiaPVSK-CARGATEFérfi NB1B Piros csoport2020.11.0818:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok97-60
BKG-Prima AkadémiaTF-BP SENB2 Közép A csoport2020.11.0820:15Szigetszentmiklós Városi SportcsarnokElmarad
TFSEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2020.11.1320:15TF E-terem89-63
Kanizsai Vadmacskák SEBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2020.11.1517:00Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola50-87
BKG-Prima AkadémiaSzegedi Kosárlabda EgyletNői NB1B Zöld csoport2020.11.1515:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok60-61
BKG-Prima AkadémiaMTK-Elite BasketFérfi NB1B Piros csoport2020.11.1518:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok100-61
BKG-Prima Akadémia U23PILIS BASKETNB2 Közép B csoport2020.11.1419:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok71-60
Monori SEBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.11.2019:30Városi Sportcsarnok – Monor103-54
BKG-Prima AkadémiaMAFC BMENB2 Közép A csoport2020.11.2119:00Szigetszentmiklós Városi SportcsarnokElmaradt
BKG-Prima AkadémiaBajai Női Kosárlabda KlubNői NB1B Piros csoport2020.11.2219:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok102-74
HÜBNER-Nyíregyháza BSBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.11.2216:00Continental Aréna77-58
BKG-Prima AkadémiaBudapesti Honvéd SEFérfi NB1B Piros csoport2020.11.2917:00MTK Kosárlabda Csarnok90-77
BKG-Prima AkadémiaKKSNB2 Közép A csoport2020.11.2916:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok102-81
VMG DSEBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.11.2916:00Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok61-36
BRAVOSBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2020.12.0420:45Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Honvéd-LudovikaBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.12.0418:30Ludovika Aréna
HOYA-Pannon Egyetem VeszprémBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.12.0517:00Vetési Albert Gimnázium
BKG-Prima AkadémiaUNI-Győr SzeseNői NB1B Piros csoport2020.12.0619:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
DVTK Miskolc U23BKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2020.12.0613:00Generali Aréna
Malév SCBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.12.1020:00Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Sportdarázs-SMAFCBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2020.12.1316:30NOVOMATIC Aréna 
BKG-Prima AkadémiaTatai SENői NB1B Zöld csoport2020.12.1315:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaMEAFC-MiskolcFérfi NB1B Piros csoport2020.12.1318:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaBKG-VeresegyházNB2 Közép A csoport2020.12.1313:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Vasas AkadémiaBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2020.12.1918:30Sport 11 Sportcentrum
Kiss Lenke KABKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2020.12.1918:00Fóti úti Általános Iskola
Zuglói SasokBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2020.12.2018:00Simon János Kosárlabda Csarnok
BKG-Prima AkadémiaNKA-Pécs-PEACNői NB1B Piros csoport2021.01.0316:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Nyíregyházi KosársuliBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.01.0316:00Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gimnázium
BKG-Prima AkadémiaSalgótarjáni KSEFérfi NB1B Piros csoport2021.01.0718:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaTFSE-MTK U23Női NB1B Zöld csoport2021.01.0916:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaSZPA-HSENB2 Közép A csoport2021.01.0918:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
MTK-TFSEBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.01.1017:30MTK Kosárlabda Csarnok
BKG-Prima AkadémiaRKA PécsFérfi NB1B Piros csoport2021.01.1017:00MTK Kosárlabda Csarnok
Zsíros Akadémia KőbányaBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.01.1017:00Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.01.1616:00Fóti úti Általános Iskola
MAFCBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.01.1617:30Gabányi László Sportcsarnok
BLF KKBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.01.1614:00Károly Róbert 14 évfolyam Iskola – Hanga Ádám terem
BEAC ÚjbudaBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.01.1717:00Gabányi László Sportcsarnok
Százhalombattai KSEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.01.1717:00Százhalombattai Sportcsarnok
Közgáz SC és DSK/BBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.01.2120:10Lónyay Református Gimnázium
Dunaharaszti MTKBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.01.2220:30Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DEACBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.01.2417:00Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
ELTE FortisBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.01.2414:30Gabányi László Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaTF-BPFérfi NB1B Piros csoport2021.01.2417:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Nagykőrösi Sólymok KEBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.01.3117:00Kossuth Lajos Általános Iskola
BKG-Prima AkadémiaMAFC MartosNB2 Közép A csoport2021.01.3117:30Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23Közgáz SC és DSK/ANB2 Közép B csoport2021.01.3115:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
MAFCBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.02.0618:00Lónyay Református Gimnázium
ELTE BEACBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.02.0618:30ELTE Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaTörekvés SENői NB1B Zöld csoport2021.02.0715:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaBajai Bácska FKEFérfi NB1B Piros csoport2021.02.0718:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BDSEbasketBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.02.0718:001-es számú Általános Iskola
Józsefvárosi KCBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.02.1120:20Ludovika Aréna
Vasas Akadémia II.BKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.02.1413:00Vasas Pasaréti Sportcentrum
Gödi SEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.02.1416:00Huzella Tivadar Általános Iskola
BUDAFOK II.BKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.02.1718:30Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
BUDAFOKBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.02.1919:00BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaCsata Diáksport EgyesületNői NB1B Piros csoport2021.02.2118:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaSzombathelyi EgyetemNői NB1B Zöld csoport2021.02.2115:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
PVSK-CARGATEBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.02.2117:00Lauber Dezső Sportcsarnok
MTK-Elite BasketBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.02.2419:15Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
BKG-Prima AkadémiaKandó FSCNB2 Közép A csoport2021.02.2716:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23Szentendrei KSENB2 Közép B csoport2021.02.2718:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaPINKK-PVSK U23Női NB1B Piros csoport2021.02.2815:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Kecskeméti KCBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.02.2815:00Bolyai János Gimnázium
BKG-Prima AkadémiaHÜBNER-Nyíregyháza BSFérfi NB1B Piros csoport2021.02.2818:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Budapesti Honvéd SEBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.03.0615:30Ludovika Aréna
BKG-Prima AkadémiaAtomerőmű KSC Szekszárd IINői NB1B Piros csoport2021.03.0717:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaZsíros Akadémia KőbányaNői NB1B Zöld csoport2021.03.0714:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
TF-BP SEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.03.0716:00Sport 11 Sportcentrum
BKG-Prima Akadémia U23PSK-CsepelNB2 Közép B csoport2021.03.0719:15Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaTFSENB2 Közép A csoport2021.03.1218:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
PILIS BASKETBKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.03.1219:00Paduai Szent Antal Iskola
AJKABKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.03.1313:00CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Dávid Kornél KABKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.03.1416:00MKOSZ Sportcentrum
BKG-Prima AkadémiaHOYA-Pannon Egyetem VeszprémFérfi NB1B Piros csoport2021.03.1418:00MTK Kosárlabda Csarnok
MEAFC-MiskolcBKG-Prima AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.03.1917:30Miskolci Egyetem, Körcsarnok
RADOBASKETBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.03.2116:001-es számú Általános Iskola
Szolnoki MÁV SportegyesületBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.03.2115:00B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
MAFC BMEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.03.2119:00Őrmezei Általános Iskola
BKG-Prima Akadémia U23Monori SENB2 Közép B csoport2021.03.2115:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaKanizsai Vadmacskák SENői NB1B Piros csoport2021.03.2815:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szegedi Kosárlabda EgyletBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.03.2816:00Etelka sori csarnok
BKG-Prima AkadémiaVasas AkadémiaFérfi NB1B Piros csoport2021.03.2818:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23VMG DSENB2 Közép B csoport2021.03.2812:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
KKSBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.03.3020:00Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Bajai Női Kosárlabda KlubBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.04.0417:00Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
UNI-Győr SzeseBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.04.0916:45Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaDVTK Miskolc U23Női NB1B Zöld csoport2021.04.1116:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaBRAVOSNB2 Közép A csoport2021.04.1118:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23Honvéd-LudovikaNB2 Közép B csoport2021.04.1114:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaSportdarázs-SMAFCNői NB1B Piros csoport2021.04.1818:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Tatai SEBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.04.1813:00Vaszary János Általános Iskola
BKG-VeresegyházBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.04.1816:00Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
BKG-Prima Akadémia U23Malév SCNB2 Közép B csoport2021.04.1815:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
NKA-Pécs-PEACBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Piros csoport2021.04.2515:00Lauber Dezső Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaNyíregyházi KosársuliNői NB1B Zöld csoport2021.04.2516:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaKiss Lenke KANB2 Közép A csoport2021.04.2518:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23Zuglói SasokNB2 Közép B csoport2021.04.2513:30Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
SZPA-HSEBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.04.3020:00HIT Park Labdacsarnok
BKG-Prima AkadémiaMTK-TFSENői NB1B Piros csoport2021.05.0218:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
TFSE-MTK U23BKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.05.0216:00TF E-terem
BKG-Prima Akadémia U23Zsíros Akadémia KőbányaNB2 Közép B csoport2021.05.0215:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23BLF KKNB2 Közép B csoport2021.05.0815:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaBEAC ÚjbudaNői NB1B Piros csoport2021.05.0918:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.05.0915:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaSzázhalombattai KSENB2 Közép A csoport2021.05.0913:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaKözgáz SC és DSK/BNB2 Közép A csoport2021.05.1617:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23Dunaharaszti MTKNB2 Közép B csoport2021.05.1615:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
MAFC MartosBKG-Prima AkadémiaNB2 Közép A csoport2021.05.1919:30Őrmezei Általános Iskola
BKG-Prima AkadémiaDEACNői NB1B Piros csoport2021.05.2316:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaELTE FortisNői NB1B Zöld csoport2021.05.2313:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Közgáz SC és DSK/ABKG-Prima Akadémia U23NB2 Közép B csoport2021.05.2518:15Lónyay Református Gimnázium
BKG-Prima AkadémiaBDSEbasketNB2 Közép A csoport2021.05.2917:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima Akadémia U23ELTE BEACNB2 Közép B csoport2021.05.2915:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
BKG-Prima AkadémiaMAFCNői NB1B Piros csoport2021.05.3018:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Törekvés SEBKG-Prima AkadémiaNői NB1B Zöld csoport2021.05.3018:00Kocsis Sándor Sportközpont