SZPA HSE – BKG-KOS AKADÉMIA
10 : 110
( 3-24, 0-36, 5-22, 2-28)
ANCSI 27, GY. FUZSI 29, Vanessza 2, Adri 9, LILI 27, Emese 6, G. Fruzsi 5, Fanni, Betti 2, Zoé 1, Emma 2.
Valódi örömkosárlabda volt. Jó védekezéssel, jó helyzetkialakítással, jó helyzetkihasználással.

BKG-KOS AKADÉMIA – KKS
50 : 57
( 13-14, 10-13, 15-16, 12-14)
ANCSI 18, Adri 4, GY. FRUZSI 16, Vanessza, G. Fruzsi 3, Emese, Emma, Zoé, Betti, Lili 9, Fanni.
A rendezőknek köszönhetően 15 perc szünetet követően kezdtük a meccset. Végig szoros volt a mérkőzés, néhány pont különbség volt csak a két csapat között, de mi már fáradtabbak voltunk. Kimaradtak a helyzetek, még a ziccerek is. Figyelmetlen védekezési hibákból kaptunk 6-8 könnyen elkerülhető pontot. Gyengén ment a büntetőzés is. 14 kihagyott büntetőnk volt. Fáradtság, koncentráció hiánya, pontatlan befejezések eredményezték, hogy nem sikerült nyernünk.
A lányok nagyon akartak, nagyon hajtottak, nagyot küzdöttek. Jó volt ezt látni. Ez a hozzáállás fog majd eredményt hozni. Hogy ma még nem sikerült, semmi baj. Majd fog.
Dolgozunk tovább, mert akarjuk a sikert.