Az országos főtábla alsóházi rájátszásának lezártával véget ért a szezon Kosok serdülő csapata számára.
Az országos főtábla alsóházi rájátszásának lezártával véget ért a szezon Kosok serdülő csapata számára.
A tavaszi szünetben világszerte számtalan utánpótlás kosárlabda tornát rendeznek, ezek közül a régióban a legrégebbit és legnagyobbat éppen Bécsben, ahol idén 505 csapat mérkőzött meg az U12-es korosztálytól egészen az U20-asig.
Az országos serdülő bajnokság alsóházi rájátszásában (felsőház, keleti csoport) a negyedik forduló következett, amelynek a Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok adott otthont!
BKG U14A csapata a hétvégén lejátszotta a második fordulót is az Országos Főtábla alsóházának rájátszásában.
Öt forduló után lezárult az az alapszakasz az Országos Főtábla Alsóházának Pest Megyei csoportjában a BKG Kosok számára.
Hétvégén az U14-es bajnokságban szereplő serdülő fiú csapatunk az U13-ban is megkezdte a küzdelmeket.
Tegnap délután, hazai pályán nagy lendülettel kezdte az U14-es korosztályba frissen fellépett fiú csapatunk a Monor ellen a bajnokságot
Hétvégén tartották az MKOSZ által szervezett Kiválasztó Képző Program következő összetartó napját a 2012-es korosztály számára, amelyen a Kosokat Erdei Marcell, Fekete Márk, és Rédey Csaba képviselte!
Zsinórban második Országos Jamboree-ján vett részt U12-es csapatunk hétvégén.
A hetedik fordulót a Gödöllői SK ellen kezdtük. Magabiztosan nyertünk minden negyedet. Voltak előre mutató, szép akcióink. Sok pontot szereztünk és mindenki sokat tudott játszani.