Most a MAFC volt az áldozat!

Nehéz kötelező a női Nb1-b 12. fordulójában!
Női csapatunk szombaton a Mafc hazai pályáján igyekezett folytatni a veretlenségi szériát. Az első negyed parádés támadójátékot, de nem túl acélos védekezést hozott. Jó iramú meccs kezdett kibontakozni, ahol jó százalékkal értékesítettük a helyzeteinket, de védőoldalon sok könnyű kosarat kaptunk (19-27). Nagyon hasonló mederben folytatódott a mérkőzés, a félidőben 34-51-es vezetést jegyezhettünk fel. A második félidőre aztán az addig olajozottan működő támadás akadozni kezdett, és bizony észnél kellett lennünk, hogy a lelkes és jól játszó hazaiakat „lőtávolon kívül” tartsuk (50-65). Megnyugodni azonban így sem nyugodhattunk meg, mert néhol pontatlan játékunkat a mafcosok jó ütemben érkező hárompontosaikkal büntették. Bár a 3. és 4. negyedet is ellenfelünk nyerte, a jó kezdésnek köszönhetően végül ezt a nehéz kötelezőt is behúztuk idegenben. A vége 68-77, és már gőzerővel készülünk a január 18-19-én Pécsett megrendezett Hepp-kupa négyes döntőjére. Szombaton 15:00-kor a Csata lesz az ellenfelünk a döntőbejutásért vívott harcban.