Női Nb1-B 16. forduló

Vasárnap a Győr fiatal, és az Nb1-A-s meccs miatt foghíjas csapata látogatott hozzánk. Kissé dekoncentráltan, puhán kezdtük a mérkőzést, ami egy igen kiegyenlített első negyedet eredményezett (20-17). A második negyedben aztán a nagyobb rotációval sikerült „feljebb kapcsolni”, és bár a 18 dobott pont nem egetverő, ellenfelünknek csupán 13-at engedélyeztünk (38-30). A harmadik negyedben aztán robbantani tudtunk, végre minden a helyére került, és leszakítottuk az addig lőtávolon belül maradó győrieket (59-37). A záró negyedet is magabiztosan hoztuk, ismét mindenki kivette a részét a csapatjátékból. A magunkhoz képest nagyon gyenge dobószázalék és az elveszített lepattanócsata ellenére fölényes győzelmet arattunk, és így egy újabb kötelező meccsen vagyunk túl. Folytatás vasárnap, Debrecenben, ahol remélhetőleg már jobb játékkal tudunk nyerni.