Pilis Basket – BKG

52 : 70

(7-25, 15-21, 16-16, 14-18 )

ADRI 17, karriercsúcs, FRUZSI 16, Fanni 8, Á.Barbi 2, LILI 17, Luca 1, Nati 6, T. Barbi 3.

Ez is győzelem. Bár szenvedősebb mint a tegnapi, de győzelem. Így továbbra is veretlen a csapat ebben a szezonban.A tegnapi tetszetős csapatjátékot mára nem sikerült olyan tökéletesre átmenteni. Csináltunk gyönyörű dolgokat, komplett támadásokat amit megbeszéltünk és elterveztünk. De ezekután mindíg volt a negyedekben 1-2 perc amikor bosszantó, nagyon elemi hibákat vétettünk, ezzel magunkra engedtük az ellenfelet. ( lépéshiba, eladott labda, nem leszedett lepattanó, lassú mozdulatgyorsaság, reagálás stb. )Ilyenkor értetlenül és csalódottan állok a vonal mellett, hogy ezt, hogy, miért stb.Emberfogásos védekezésünk egész jól működött. Zóna védekezésünk, amit most tanulunk és próbáltunk gyakorolni még hagy kívánni valót. Úgy helyezkedésben, mint felfogásban és összeszokottságban. De meg fogjuk tanulni.A csapat újabb győzelmet könyvelhetett el és igazából ez a lényeg. Aki pályára került szerzett pontot és ez is lényeges.Gratukálok a csapatnak a mai győzelemhez és a szezonbeli veretlenséghez!Bravó lányok!!!

2021. 03. 27.

BKG – Parthus Se

89 : 24

(18:5, 25:6, 20:4, 26:9)

ADRI 16, FRUZSI 16, FANNI 12, Á. Barbi 2, SZONJA 12, LILI 21, Luca, Nati 4, T. Barbi 6.Győzelem és győzelem között is van különbség. Ez most a jobb győzelmek közé sorolható. Nem a különbség miatt, hanem azért mert hatékony csapatjáték volt. Mutatja ezt a dobott pontok eloszlása is. Ha gólpaszt is tudnánk figyelni az is szép arányt mutatna. Lepattanószerzéssel még dolgoznunk kell.A játék összképe taktikus és látványos volt. Nekem tetszett. Gratulálok lányok!