BKG-PRIMA Akadémia vs Bajai Bácska FKE

121-73

(27-15, 29-22, 42-17, 23-19)

PRIMA: Zsihla 2, Allen 18, Buzás 28/6, Nagy Be. 10, Nagy Bo. 32/21 cs.: Lakatos 6, Bögöti, Szeleczki 2, Halász 12, Reizer 11, Molnár.

A Pongót nélkülözni kényszerülő Baja ellen sikerült minden negyedet megnyernünk és egy meglehetősen magabiztos győzelmet aratnunk. Dr. Nagy Ágoston mindenkinek tudott elegendő játéklehetőséget biztosítani a csapatban.

Külön öröm, hogy új igazolásunk Lakatos Peti győzelemmel mutatkozhatott be. Tizenhárom perc alatt hat pontot, kettő védőlepattanót és egy szerzett labdát tett a közösbe.

Statisztikai érdekességek:

A csapatunk fele legalább 10 pontig jutott (Nick, Bence, Benji, Bobi, Áki és Roli). Benji 10 pontja mellett 19 alkalommal hozta kihagyhatatlan helyzetbe a többieket, továbbá volt 6-6 szerzett labdája és lepattanója. Bobi 32 pontja mellett kiosztott 15 gólpasszt és volt 5 lepattanója, 3 szerzettje.

A folytatás jövő héten szombaton lesz esedékes a RKA Pécs otthonában.