Az Országos Főtábla Alsóházának januári fordulóját Sólymáron játszottuk.

A hazai Parthus a visszavágásra készült, hiszen a legutóbbi mérkőzésen győztünk ellenük.Küzdelmes játékot láthattak a nézők, ahol a második negyedtől kezdve már Mi irányítottuk a találkozót. Onnantól kezdve végig vezetve nyertünk.

BKG Príma Szigetszentmiklós – Parthus SE: 64-58

A második mérkőzésen a Gödi SE ellen arra voltunk kíváncsiak, hogy mennyit tudtunk fejlődni Velük szemben az októberi találkozásaink óta. Örömmel tapasztaltuk, hogy 30 percen keresztül teljesen egyenrangú ellenfelek voltunk!! 💪👏👏

A negyedik negyedben elfogyott a koncentrációnk, így a Göd növelni tudta a különbséget.Gödi SE – BKG Príma Szigetszentmiklós: 63-33

Így 6 győzelemmel és 2 vereséggel a második helyen végeztünk ebben az 5 csapatos csoportban. Amit óriási dolognak tartunk!! Kíváncsian várjuk a folytatást!

A Szülőknek, hozzátartozóknak köszönjük a szurkolást!