Hosszú idő után, konkrétan másfél hónap szünet után léptünk pályára ebben a bajnokságban.
Nyilván az edzésmunka ez idő alatt is rendben ment, de tudjuk, hogy egy téthelyzet egészen más.
Ennek megfelelően az első negyed igen döcögősen indult. Hátul stabilak voltunk, de elől nem nagyon tudtunk betalálni. 8-4 vezetéssel fordultunk a második negyedre. Ez után kezdtünk feléledni támadásban is. Sok jó dobó helyzetet alakítottunk ki, több közép távoli dobás bement. A második félidőben pedig mindezt tovább folytattuk. Összesen 4 pontot kaptunk 20 játékperc alatt, támadásban pedig már sokkal több pontos dobást hajtottunk végre.
Kezdésnek ez a mérkőzés tökéletesen megfelelő volt. Folytatjuk tovább pénteken Nagykőrösön!!