Budaörsre látogattunk, ahol a Dunaharaszti Leány csapata és a Diósdi Sasok voltak az ellenfeleink. Ezt a fordulót pontosan 2 hete rendezték. Aki ismer minket tudja, hogy a mérkőzések értékelését, fényképet szinte azonnal ki szoktuk tenni. Ezúttal azonban ezt nem tettük meg… nem véletlenül…. Nem szerettünk volna olyanokat írni, amit Mi is megbánunk. Az első mérkőzést már nagyon vártuk, mivel végre leány csapattal játszottunk. A DMTK elleni találkozó a félidőig szoros volt, majd a harmadik negyedben ritmust váltottunk. Kiválóan fogtuk az ellenfél két kulcsjátékosát. 👏👏💪A csapat megértette és meg is valósította az erre vonatkozó edzői utasításokat. Ez ebben a korban külön dícséretet érdemel. Így végül le tudtuk győzni a végig szimpatikusan játszó leány csapatot. DMTK Leány – BKG Príma Szigetszentmiklós: 31-46

Következett a Diósd elleni mérkőzés. Erről nem szeretnénk nyilatkozni. Mélységesen elkeserítő, hogy abban az életkorban, ahol a sportág megszerettetése lenne a cél, kiállításról, technikairól kell beszélni….nem ok nélkül..😕😞BKG Príma Szigetszentmiklós – Diósdi Sasok KE: 45-60

Szeretnénk kiemelni azt, hogy a fiatal és kezdő játékosaink a történtek ellenére végig korrektül küzdöttek.Illetve a játékvezetők és az asztalszemélyzet szerepét is, hogy próbáltak rendet tenni.Mi előre tekintünk, szeretnénk tovább fejlődni!!Köszönjük a Szülőknek a sportszerű szurkolást!!Dolgozunk tovább!!