BKG-PRIMA Akadémia NB1B Zöld Naptár 2020/21

2024.04.23.
30 pontos előnyt építettünk fel az MTK-TFSE ellen!!

Lépéselőnybe kerültünk a női másodosztály negyeddöntőjében!

2024.04.13.
ISMÉT KÉKTÓ STREETBALL

A nagy hagyományokkal rendelkező torna ismét megrendezésre kerül a Szigetszentmiklósi Majális keretein belül!

2024.05.21.
U12 Országos Jamboree: Élménydús hétvége Debrecenben!

Zsinórban második Országos Jamboree-ján vett részt U12-es csapatunk hétvégén.

2024.05.21.
U11 7. forduló

A hetedik fordulót a Gödöllői SK ellen kezdtük. Magabiztosan nyertünk minden negyedet. Voltak előre mutató, szép akcióink. Sok pontot szereztünk és mindenki sokat tudott játszani.

2024.05.13.
BKU12 – A Kosok Pest megye bajnokai!

Hosszú és sok munkával teli szezon ért méltó véget tegnap Budakeszin, az U12-es gyermek kupa 10-es régiójának megyei döntőjén!

Hazai Vendég Dátum Időpont Helyszín Eredmény
Szombathelyi Egyetem BKG-Prima Akadémia 2020. október 3. 16:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok 96-38
BKG-Prima Akadémia Kecskeméti KC 2020. október 11. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 61-66
Zsíros Akadémia Kőbánya BKG-Prima Akadémia 2020. október 25. 15:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 102-51
BKG-Prima Akadémia Dávid Kornél KA 2020. október 31. 19:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 58-72
Szolnoki MÁV Sportegyesület BKG-Prima Akadémia 2020. november 8. 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok 68-56
BKG-Prima Akadémia Szegedi Kosárlabda Egylet 2020. november 15. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 60-61
DVTK Miskolc U23 BKG-Prima Akadémia 2020. december 6. 13:00 Generali Aréna 107-56
BKG-Prima Akadémia Tatai SE 2020. december 13. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 58-73
Nyíregyházi Kosársuli BKG-Prima Akadémia 2021. január 3. 16:00 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 77-60
BKG-Prima Akadémia TFSE-MTK U23 2021. január 9. 16:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 63-93
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia BKG-Prima Akadémia 2021. január 16. 16:00 Fóti úti Általános Iskola 93-62
ELTE Fortis BKG-Prima Akadémia 2021. január 24. 14:30 Gabányi László Sportcsarnok 74-62
BKG-Prima Akadémia Törekvés SE 2021. február 7. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 48-89
BKG-Prima Akadémia Szombathelyi Egyetem 2021. február 21. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 61-82
Kecskeméti KC BKG-Prima Akadémia 2021. február 28. 15:00 Bolyai János Gimnázium 84-42
BKG-Prima Akadémia Zsíros Akadémia Kőbánya 2021. március 7. 14:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 67-86
Dávid Kornél KA BKG-Prima Akadémia 2021. március 14. 16:00 MKOSZ Sportcentrum  
Szolnoki MÁV Sportegyesület BKG-Prima Akadémia 2021. március 21. 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok  
Szegedi Kosárlabda Egylet BKG-Prima Akadémia 2021. március 28. 16:00 Etelka sori csarnok  
BKG-Prima Akadémia DVTK Miskolc U23 2021. április 11. 16:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok  
Tatai SE BKG-Prima Akadémia 2021. április 18. 13:00 Vaszary János Általános Iskola  
BKG-Prima Akadémia Nyíregyházi Kosársuli 2021. április 25. 16:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok  
TFSE-MTK U23 BKG-Prima Akadémia 2021. május 2. 16:00 TF E-terem  
BKG-Prima Akadémia Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia 2021. május 9. 15:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok  
BKG-Prima Akadémia ELTE Fortis 2021. május 23. 13:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok  
Törekvés SE BKG-Prima Akadémia 2021. május 30. 18:00 Kocsis Sándor Sportközpont