BKG-PRIMA Akadémia NB1B Zöld Naptár 2020/21

2021.05.03.
Megvan a 26!

Női csapatunk történelmet írt, és bebiztosította a bajnoki címet!!!

2021.03.09.
Segítse munkánkat, ajánlja fel adója 1%-át a Kosok részére!

Segítse munkánkat, és neveljük együtt a jövő reménységeit!

2021.03.08.
Megvan a 19. győzelem is!

Továbbra is veretlen női csapatunk az NB1B Piros csoportban!

2021.04.12.
Újabb siker U11-ben!

Az U11 utolsó előtti fordulójában, a “C” csoportban folytattuk a küzdelmet.

2021.03.30.
Továbbra is veretlen az U16-os lány csapat!

Hétvégén újra fordulót játszott U16-os lány csapatunk!

2021.03.15.
Újabb siker U11-ben!

A mai napon az első fordulóból már ismert Viadukt csapatával mérkőztünk.

HazaiVendégDátumIdőpontHelyszínEredmény
Szombathelyi EgyetemBKG-Prima Akadémia2020. október 3.16:00ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok96-38
BKG-Prima AkadémiaKecskeméti KC2020. október 11.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok61-66
Zsíros Akadémia KőbányaBKG-Prima Akadémia2020. október 25.15:00Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok102-51
BKG-Prima AkadémiaDávid Kornél KA2020. október 31.19:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok58-72
Szolnoki MÁV SportegyesületBKG-Prima Akadémia2020. november 8.15:00B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok68-56
BKG-Prima AkadémiaSzegedi Kosárlabda Egylet2020. november 15.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok60-61
DVTK Miskolc U23BKG-Prima Akadémia2020. december 6.13:00Generali Aréna107-56
BKG-Prima AkadémiaTatai SE2020. december 13.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok58-73
Nyíregyházi KosársuliBKG-Prima Akadémia2021. január 3.16:00Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium77-60
BKG-Prima AkadémiaTFSE-MTK U232021. január 9.16:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok63-93
Kiss Lenke Kosárlabda AkadémiaBKG-Prima Akadémia2021. január 16.16:00Fóti úti Általános Iskola93-62
ELTE FortisBKG-Prima Akadémia2021. január 24.14:30Gabányi László Sportcsarnok74-62
BKG-Prima AkadémiaTörekvés SE2021. február 7.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok48-89
BKG-Prima AkadémiaSzombathelyi Egyetem2021. február 21.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok61-82
Kecskeméti KCBKG-Prima Akadémia2021. február 28.15:00Bolyai János Gimnázium84-42
BKG-Prima AkadémiaZsíros Akadémia Kőbánya2021. március 7.14:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok67-86
Dávid Kornél KABKG-Prima Akadémia2021. március 14.16:00MKOSZ Sportcentrum 
Szolnoki MÁV SportegyesületBKG-Prima Akadémia2021. március 21.15:00B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok 
Szegedi Kosárlabda EgyletBKG-Prima Akadémia2021. március 28.16:00Etelka sori csarnok 
BKG-Prima AkadémiaDVTK Miskolc U232021. április 11.16:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 
Tatai SEBKG-Prima Akadémia2021. április 18.13:00Vaszary János Általános Iskola 
BKG-Prima AkadémiaNyíregyházi Kosársuli2021. április 25.16:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 
TFSE-MTK U23BKG-Prima Akadémia2021. május 2.16:00TF E-terem 
BKG-Prima AkadémiaKiss Lenke Kosárlabda Akadémia2021. május 9.15:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 
BKG-Prima AkadémiaELTE Fortis2021. május 23.13:00Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok 
Törekvés SEBKG-Prima Akadémia2021. május 30.18:00Kocsis Sándor Sportközpont